Selçuk Yücel Kişisel Web Sayfasına Hoşgeldiniz!

Kipaş Grup Dergisi 01.01.2005 Sayı 1

Değerli Kipaş Şirketler Grubu çalışanları; bu satırlarda grubumuzun yirminci yılını kutlamanın ve sizlere merhaba demenin kıvancını ve mutluluğunu yaşamaktayım.

Kıymetli mesai arkadaşlarım, şimdiye kadar ki başarılarınız ortada. Üstün çalışma performansı gayret ve azminizle yaratmış olduğunuz şirketler grubumuz, kendi sektöründe yöre ve ülke sanayine katmış olduğu hizmet ve katma değer ile üst sıralarda olmayı başarmıştır. Bu başarıda emeği geçen başta kurucularımız ve ortaklarımız olmak üzere, siz çalışanlarımızı tebrik ediyor gayret ve çalışkanlıklarınızı kutluyorum.

Arkadaşlarım, bugünden yarınlara daha iyi hazırlanmalıyız. Yarının iş ortamı, bugünden daha hızlı, bugünden daha karmaşık, bugünden daha değişken ve daha rekabetçi olacaktır. Şirketler Grubu olarak bunları bilerek daha çok çalışmak ve daha çok değer yaratmak zorunluluğumuzda ortadadır. bu gerçeklerden hareketle başarılarımızı sürdürülebilir kılmak için kurumsallaşmaya ve değer yaratmaya ihtiyacımız vardır. Bu ihtiyaçla yola çıktığımızda da yollarımızın ne kadar çetin ve işimizin ne kadar zor olduğunun bilincindeyim. Siz çalışanlarımızın şimdiye kadar ki üstün moral yetenekleri ve çalışma azminizle daha fazla çalışarak, üreterek her türlü zorluğun üstesinden de geleceğine inancım tamdır.

Bütün bunlarla birlikte yarınlara hazırlanan grup şirketlerimizin vizyon ve misyonunu şöyle tanımlayabiliriz.

 

“VİZYONUMUZ;

Kendi Endüstrisinin En Önünde ve Ülke Sanayinde Her Zaman Bir Adım Önde Olmak”

“MİSYONUMUZ;

Sektöründe Kaliteli Ürün ve Hizmet Sunan İnsanına, Yöresine, Ülkesine Katkıları ile Örnek Gösterilen Bir Kuruluş Olmaktır”

Kipaş Şirketler Grubu olarak bu vizyonla kurucular, ortaklar ve çalışanlar ile birlikte el ele ortak misyonumuzu gerçekleştirmeye gayret etmeliyiz.

 

Düşüncelerimi değerli mesai arkadaşlarımla paylaşmamı sağlayan bizleri bu platformda buluşturan bu çalışmayı kutluyor, emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Bu çalışmanın bir başlangıç olması dileğimle, yayın hayatında başarılar dilerim.